Zweiburgen Liebe on Instagram
| Username | @zweiburgen.liebe |
|---|---|
| Audience | 1196 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Weinheim |
| Categories | travel nature christmas food photography family italy winter spring home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio♡ Based in #Weinheim ♡ |
Instagram Insights
| Followers | 1.2K |
|---|---|
| Following | 670 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 17.1 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 17.4 |
| Avg video views | 107.5 |
| Engagement rate | 1.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/11/2026, 3:46:14 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:03:45 PM |