Zeynep Catalkaya on Instagram
| Username | @zeynepshome |
|---|---|
| Audience | 741883 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Digital creator interior design home decor minimal design neutral style architecture interior inspiration cozy vibes evening light slow living home inspiration interior blogging |
| Languages | german |
| Emails | zeynep8082@gmail.com |
| Bio | Reveal bioGermany- CGN Mum of 3Wife Interior Stylist & Content Creator zeynep8082@gmail.com |
Instagram Insights
| Followers | 741.9K |
|---|---|
| Following | 513 |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 442.2 |
| Avg comments | 54.8 |
| Avg interactions | 496.9 |
| Avg video views | 3101.3 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 3:08:43 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:15:44 AM |