Katja - momof3 on Instagram
| Username | @zauberponyamy |
|---|---|
| Audience | 42226 |
| Posts | 4.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger family life family home renovation horses children outdoor activities christmas diy projects parenting home decor personal experiences |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioPferd/Mamaleben/Hausumbau 3 Minis Gambia Eigenheim |
Instagram Insights
| Followers | 42.2K |
|---|---|
| Following | 1.0K |
| Highlights | 16 |
| IG Media | 4.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 1569.8 |
| Avg comments | 98.7 |
| Avg interactions | 1668.4 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 4.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 2:28:32 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:18:12 AM |