Yvonne Kuhn on Instagram
| Username | @yve.artunddesign |
|---|---|
| Audience | 834 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| City | Freckenfeld |
| Categories | Entrepreneur interior design interior decor gifts home decor vintage handmade local shopping personalized gifts home accessories christmas decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBei mir findet ihr Neues & Altes, Individuelles & Vielfältiges für Heim & Hof und Groß & Klein - also so einiges zum AUSSTATTEN UND SCHENKEN MIT HERZ. |
Instagram Insights
| Followers | 834 |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 29.2 |
| Avg comments | 0.8 |
| Avg interactions | 29.9 |
| Avg video views | 188.8 |
| Engagement rate | 3.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 11/15/2025, 10:23:51 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:09:24 PM |