Judith • Interior • Momlife• Kreativkopf on Instagram
| Username | @youdiful |
|---|---|
| Audience | 44489 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Designer home renovation diy home decor family life mental health personal growth home ownership interior design parenting politics |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio︎ Zwischen Interiorträumen & Eigenleistung – Nordisch wohnen mit Budget & Herz ➻ Founder @wearequietstories |
Instagram Insights
| Followers | 44.5K |
|---|---|
| Following | 698 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 4499.0 |
| Avg comments | 51.1 |
| Avg interactions | 4550.1 |
| Avg video views | 88240.5 |
| Engagement rate | 10.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:34:27 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:30:15 AM |