XXXLutz Deutschland on Instagram
| Username | @xxxlutz_de |
|---|---|
| Audience | 300093 |
| Posts | 5.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 5.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor diy recipes spring easter interior design home improvement lifestyle furniture decorating ideas |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️ XXXL-Inspo für dein Zuhause Wohnideen, Lifehacks, Rezepte & mehr Zeige uns, wie du wohnst @xxxlutz_de ️ Onlineshop, Datenschutz & Impressum ️ |
Instagram Insights
| Followers | 300.1K |
|---|---|
| Following | 524 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 5.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 147.0 |
| Avg comments | 8.0 |
| Avg interactions | 155.0 |
| Avg video views | 9888.9 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 7:00:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:22:48 AM |