Linn Wrobel on Instagram
| Username | @wrobellinn |
|---|---|
| Audience | 52827 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| City | Bielefeld |
| Categories | Digital creator lifestyle fashion beauty blogging flowers garden home decor pets photography travel food |
| Languages | german |
| Emails | blandine555@gmx.de |
| Bio | Reveal bio•Passion for Fashion & Beauty •schnelle & leckere Rezepte E-Mail: blandine555@gmx.de #wrobellinn |
Instagram Insights
| Followers | 52.8K |
|---|---|
| Following | 551 |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 164.8 |
| Avg comments | 22.6 |
| Avg interactions | 187.3 |
| Avg video views | 740.6 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:19:49 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:09:41 AM |