Ulf Zaeper on Instagram
| Username | @wolla_strickmanufaktur_ulf |
|---|---|
| Audience | 12850 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| City | Wiesbaden |
| Categories | Product/service handmade wool products handmade home decor interior design wool products seasonal decor knitted items scandinavian style cozy home home inspiration online shop |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioB2BWELCOME @DESIGN @ONLINESHOP @HANDMADE @NACHHALTIG SCHÖNES aus orig. Merinowolle und passende Deko. Hergestellt in Wiesbaden für Dein Zuhause |
Instagram Insights
| Followers | 12.8K |
|---|---|
| Following | 2.7K |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 7.3 |
| Avg comments | 1.0 |
| Avg interactions | 8.3 |
| Avg video views | 205.3 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 9:14:26 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:27:19 AM |