𝘽𝙖𝙨𝙩𝙞𝙖𝙣 𝙈𝙤𝙣𝙩𝙜𝙤𝙢𝙚𝙧𝙮 on Instagram
| Username | @wohnprinz |
|---|---|
| Audience | 29539 |
| Posts | 3.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.9K |
| Country | Germany |
| City | Lübeck |
| Categories | Public figure home decor travel disney lifestyle interior design couple life amusement parks german culture self-care fashion |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioWohnexperte & Entertainer Lübeck @wohnprinzscentsy.bastian ️ @holger_montgomery -werbung- |
Instagram Insights
| Followers | 29.5K |
|---|---|
| Following | 960 |
| Highlights | 25 |
| IG Media | 3.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 352.8 |
| Avg comments | 18.9 |
| Avg interactions | 371.8 |
| Avg video views | 4429.4 |
| Engagement rate | 1.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:58:43 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:37:43 AM |