Breitwieser on Instagram
| Username | @wohnland.breitwieser |
|---|---|
| Audience | 1270 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Heidelberg |
| Categories | Shopping & retail furniture home decor interior design sales home improvement kitchen living room bedroom home accessories decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBreitwieser ist jetzt Ehrmann Folge uns @moebelehrmann |
Instagram Insights
| Followers | 1.3K |
|---|---|
| Following | 81 |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 9.5 |
| Avg comments | 0.2 |
| Avg interactions | 9.7 |
| Avg video views | 72.0 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 8/21/2025, 3:31:23 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 4:37:30 PM |