WOHNGLUECK.SHOP♡Sandra Lutz on Instagram
| Username | @wohnglueck.shop |
|---|---|
| Audience | 4683 |
| Posts | 2.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.0K |
| Country | Germany |
| City | Nagold |
| Categories | Shopping & retail nordic living home decor scandinavian lifestyle local business shopping events coffee gifts school supplies interior design community support |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHEJ NORDIC LIVING since 2009 Ein mit Liebe geführtes Ladengeschäft mit Onlineshop ♡ Di bis Fr 10-18 Uhr Sa 10-16 Uhr |
Instagram Insights
| Followers | 4.7K |
|---|---|
| Following | 738 |
| Highlights | 37 |
| IG Media | 2.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 72.2 |
| Avg comments | 4.1 |
| Avg interactions | 76.3 |
| Avg video views | 678.8 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 8:39:41 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:40:31 AM |