Sabrina Lange on Instagram
| Username | @wohnen_auf_dem_land |
|---|---|
| Audience | 251449 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Digital creator home decor garden decor cozy living recipes home inspiration diy projects seasonal decor gifts travel lifestyle |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioUnser Zuhause auf dem Land! Deko. Garten. Leckeres. Reisen. |
Instagram Insights
| Followers | 251.4K |
|---|---|
| Following | 130 |
| Highlights | 42 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 1240.2 |
| Avg comments | 90.6 |
| Avg interactions | 1330.8 |
| Avg video views | 14211.2 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 6:02:08 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:25:22 AM |