Carolin Antonie Pfannenstiel | Inneneinrichtung | on Instagram
| Username | @wohn.kultur |
|---|---|
| Audience | 103221 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator interior design home decor scandinavian design cozy living interior inspiration minimalistic design garden inspiration self-care food recipes coaching family |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioInterior design | Student | Interior photography Gardeninspo | Mom ofGirls Scandinavian- minimalistic Design ↓ Onlineshop & Interior Beratung |
Instagram Insights
| Followers | 103.2K |
|---|---|
| Following | 478 |
| Highlights | 42 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 690.9 |
| Avg comments | 64.1 |
| Avg interactions | 755.0 |
| Avg video views | 2102.3 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 5:03:10 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:45:22 AM |