Wittemeyer Blumen & Gartenbau on Instagram
| Username | @wittemeyer_natuerlich_blumen |
|---|---|
| Audience | 985 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| City | Wittemeyer |
| Categories | Entrepreneur floristry gardening home decor gifts cycling local produce |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioπ½ππβπππππ π½πΈββπΎπΌπββΓπ½π & πΎπΈβππΌβπΉπΈπ β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β β -β individuell & kreativ - |
Instagram Insights
| Followers | 985 |
|---|---|
| Following | 516 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 18.4 |
| Avg comments | 0.4 |
| Avg interactions | 18.8 |
| Avg video views | 144.6 |
| Engagement rate | 1.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/10/2026, 4:59:59 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:44:33 PM |