Wibkesenger on Instagram
| Username | @wibkesenger |
|---|---|
| Audience | 1594 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Artist art painting female artist home decor contemporary art fantasy interior design swimming women power art for sale |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioBook and Look : Mobile Ausstellung/ Art@Home/Art-for-Sale/All Art on this Page is mine !DM for size and price! |
Instagram Insights
| Followers | 1.6K |
|---|---|
| Following | 2.6K |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 11.7 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 11.9 |
| Avg video views | 42.0 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/7/2026, 11:51:54 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 1:35:38 PM |