WEKO Wohnen on Instagram
| Username | @weko_wohnen |
|---|---|
| Audience | 39702 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Rosenheim |
| Categories | Furniture store home decor interior design garden furniture spring home improvement living room garden furniture home accessories decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSo fühl ich mich zuhause ️ - mit Wohnideen & Interior-Tipps Entdecke unsere Einrichtungshäuser in Pfarrkirchen und Rosenheim |
Instagram Insights
| Followers | 39.7K |
|---|---|
| Following | 465 |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 204.8 |
| Avg comments | 164.3 |
| Avg interactions | 369.2 |
| Avg video views | 1327.0 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 8:45:46 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:38:43 AM |