Vika Klein / Mamablog on Instagram
| Username | @vikaklein88 |
|---|---|
| Audience | 102874 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator motherhood family parenting self-care home decor personal growth twin parenting relationships beauty lifestyle |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDreifachmama | Zwillingsmama Vlog & Blog – ein bisschen von allem Ehrlicher liebevoller Familienalltag Meine Empfehlungen für dich |
Instagram Insights
| Followers | 102.9K |
|---|---|
| Following | 1.6K |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 1806.8 |
| Avg comments | 35.5 |
| Avg interactions | 1842.3 |
| Avg video views | 97540.3 |
| Engagement rate | 1.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:23:36 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:40:57 AM |