𝐕 𝐈 𝐂 𝐓 𝐎 𝐑 𝐈 𝐀 on Instagram
| Username | @vickysstory |
|---|---|
| Audience | 197300 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator diy and lifestyle diy lifestyle parenting recipes sustainability upcycling health family crafts home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioZwischen Familyalltag & Selflove bis hin zum nachhaltigen Green Business, join me Let's grow&flow together Founder #myfavouritediyoftheweek |
Instagram Insights
| Followers | 197.3K |
|---|---|
| Following | 745 |
| Highlights | 32 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 873.1 |
| Avg comments | 26.3 |
| Avg interactions | 899.4 |
| Avg video views | 25212.5 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 4:00:37 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:34:21 AM |