Ulli on Instagram
| Username | @u_whiteinterior |
|---|---|
| Audience | 2103 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| City | Koblenz |
| Categories | Blogger interior design travel nature home decor family photography netherlands weddings cats spring outdoor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio~ Koblenz / Rheinland - Pfalz / Germany ~ white Interior ~ Nordic - Living ~ travel |
Instagram Insights
| Followers | 2.1K |
|---|---|
| Following | 904 |
| Highlights | 28 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 59.2 |
| Avg comments | 16.3 |
| Avg interactions | 75.5 |
| Avg video views | 77.0 |
| Engagement rate | 3.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 12:14:58 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:21:29 PM |