Hanna - DIY Bloggerin & Content Creatorin on Instagram
| Username | @tinkerhome |
|---|---|
| Audience | 66672 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Digital creator diy home decor upcycling crafting carnival decor interior design handmade creativity gifts |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️ Einfache DIYs für dein Zuhause - Werde selber kreativ! Schönes selber machen: Deko, Upcycling & Geschenkideen DIY Anleitungen | Impressum ️ |
Instagram Insights
| Followers | 66.7K |
|---|---|
| Following | 476 |
| Highlights | 22 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 141.1 |
| Avg comments | 33.5 |
| Avg interactions | 174.6 |
| Avg video views | 4031.4 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 5:57:42 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:03:52 AM |