Hi, here is tine ッ on Instagram
| Username | @tine.karl |
|---|---|
| Audience | 4240 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator fashion thrifted outfit inspiration home decor travel vintage spring fashion ootd interior design daily outfits |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio☆ alte liebe rostet nicht, sie wohnt jetzt bei mir #secondhandliebe ☆ von gott geliebt ☆ ich mache videos für ihr unternehmen ☆ owner of @amistad.de |
Instagram Insights
| Followers | 4.2K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 32.8 |
| Avg comments | 2.8 |
| Avg interactions | 35.6 |
| Avg video views | 338.1 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/2/2026, 8:11:34 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:24:19 AM |