S Y L V I Simple moments on Instagram
| Username | @thinksbeautifully |
|---|---|
| Audience | 647 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | lifestyle travel photography coffee family summer home decor italy hamburg reading outdoor activities |
| Languages | english, german |
| Bio | Reveal bioDecorating my life | keep it simple but take care of style my family lifestyle Mallorca summer soul |
Instagram Insights
| Followers | 647 |
|---|---|
| Following | 600 |
| Highlights | 31 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 31.3 |
| Avg comments | 1.1 |
| Avg interactions | 32.4 |
| Avg video views | 82.0 |
| Engagement rate | 5.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 12:35:37 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:39:59 PM |