THE STORE X on Instagram
| Username | @thestoresx |
|---|---|
| Audience | 68789 |
| Posts | 3.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.9K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Shopping & retail furniture shopping berlin photography design interior design home decor art lifestyle culture |
| Languages | english |
| Bio | Reveal bioA platform for ideas and culture. London. Berlin. Oxfordshire. |
Instagram Insights
| Followers | 68.8K |
|---|---|
| Following | 334 |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 3.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 41.7 |
| Avg comments | 2.1 |
| Avg interactions | 43.8 |
| Avg video views | 264.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/12/2026, 6:30:16 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:59:23 AM |