TheRoses72 on OnlyFans
| Username | @theroses72 |
|---|---|
| Audience | 3.4K |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 275 |
| Images | 4.3K |
| Media | 4.3K |
| Country | United Kingdom |
| City | Yorkshire |
| Price | $4.99 |
| Categories | onlyfans |
| Bio | Reveal bioDM for exclusive content Curvy and from the UK, Reddit- u/Mysterious-Soup-148 I love music,rock goth to be exact, Good food,Good conversation,an Great sex... My birthday is July 16th.I enjoy a couple of vodka's on a weekend ,Love a good thriller movie lots of guts and gore..I'm also quite shy at time's,But can also be a b*tch if needed or indeed YOU enjoy that kind of thing,Humiliation,Sexting/GFE, or ask for what you like,I DON'T BITE...... |