Helena | Food & Family on Instagram
| Username | @thermotasty |
|---|---|
| Audience | 151762 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| Categories | cooking recipes food baking diy home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioAlltagstaugliche Rezepte für jeden Tag Von herzhaft bis süß Einfach, lecker, ThermoTasty! Bis zu 10% Rabatt! CODE: 153406 ️ Zum Shop |
Instagram Insights
| Followers | 151.8K |
|---|---|
| Following | 653 |
| Highlights | 23 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 1490.8 |
| Avg comments | 46.2 |
| Avg interactions | 1537.0 |
| Avg video views | 108979.5 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:07:00 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:33:27 AM |