Kersy | Colorful Design Lover on Instagram
| Username | @thekersy |
|---|---|
| Audience | 11521 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Home decor interior design colorful interior dogs food design memphis milano colorful style berlin amsterdam dogs fashion |
| Languages | english, german |
| Bio | Reveal bioBold spaces - Bright colors - Sharp humour Life with my rescue pup Stella Feed“s tidy, real life“s furry ️ BERLIN |
Instagram Insights
| Followers | 11.5K |
|---|---|
| Following | 972 |
| Highlights | 85 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 166.8 |
| Avg comments | 19.1 |
| Avg interactions | 185.9 |
| Avg video views | 4547.0 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 3/26/2026, 6:08:21 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:29:35 AM |