Taraneh on Instagram
| Username | @taraneh |
|---|---|
| Audience | 237553 |
| Posts | 4.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator family beauty lifestyle parenting advertisement fashion wellness home decor mental health hair care coffee |
| Languages | german, english |
| Emails | taraneh@lyntheagency.de |
| Bio | Reveal bioBeauty, Mom of 2 und Lifestyle taraneh@lyntheagency.de Impressum: @lyn.theagency_impressum |
Instagram Insights
| Followers | 237.6K |
|---|---|
| Following | 1.7K |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 4.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 3210.9 |
| Avg comments | 67.3 |
| Avg interactions | 3278.3 |
| Avg video views | 13755.4 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:37:58 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:23:15 AM |