Talisa Minoush on Instagram
| Username | @talisaminoush |
|---|---|
| Audience | 62847 |
| Posts | 3.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.1K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Digital creator cooking recipes healthy eating vegan home decor interior design sustainable living food blogging meal prep home improvement diet |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioeinfache Rezepte für volle Tage fit & gesund im Mama-Alltag echtes Mamaleben | Lifestyle | Tipps 2-fach Mama Berlin Impressum ️ |
Instagram Insights
| Followers | 62.8K |
|---|---|
| Following | 4.0K |
| Highlights | 24 |
| IG Media | 3.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 6820.3 |
| Avg comments | 59.8 |
| Avg interactions | 6880.2 |
| Avg video views | 196271.3 |
| Engagement rate | 10.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 3:35:25 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:21:37 AM |