Feinkost, Geschenkideen, Genuss & Küche | Mainz & Groß-Gerau on Instagram
| Username | @tabula.mainz.gross_gerau |
|---|---|
| Audience | 1355 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Mainz |
| Categories | Entrepreneur home goods gifts easter kitchenware local shopping home decor family spring recipes shopping |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioGenuss, Stil & Schenken mit Herz Feinkost & Geschenkideen rund um Genuss & Küche Mainz & Groß-Gerau |
Instagram Insights
| Followers | 1.4K |
|---|---|
| Following | 976 |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 28.8 |
| Avg comments | 17.8 |
| Avg interactions | 46.7 |
| Avg video views | 255.8 |
| Engagement rate | 3.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 7:54:31 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:06:09 PM |