Sylvana Kiehr on Instagram
| Username | @sylvislifestyle |
|---|---|
| Audience | 16546 |
| Posts | 2.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.0K |
| Country | Germany |
| City | Krefeld |
| Categories | Blogger lifestyle family parenting diy recipes easter children blogging handmade gifts home decor adhd |
| Languages | german |
| Emails | Info@sylvislifestyle.com |
| Bio | Reveal bioEhrliche Mutterschaft. Feminismus. ADHS-Gehirn. Unbequeme Gedanken einer Mutter. @rheinemamas Co-Gründerin | info@sylvislifestyle.com |
Instagram Insights
| Followers | 16.5K |
|---|---|
| Following | 2.4K |
| Highlights | 35 |
| IG Media | 2.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 52.2 |
| Avg comments | 20.1 |
| Avg interactions | 72.3 |
| Avg video views | 359.6 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 8:02:00 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:02:23 AM |