Juliane Diesner on Instagram
| Username | @styleshiver |
|---|---|
| Audience | 185183 |
| Posts | 2.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.4K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Public figure lifestyle fashion travel beauty home decor personal growth photography wellness food culture |
| Languages | english, german, italian |
| Emails | management@styleshiver.com |
| Bio | Reveal bioNever been to Coachella Hamburg & Rome love letters: management@styleshiver.com column: @premiumquarterly |
Instagram Insights
| Followers | 185.2K |
|---|---|
| Following | 513 |
| Highlights | 34 |
| IG Media | 2.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 754.6 |
| Avg comments | 48.2 |
| Avg interactions | 802.8 |
| Avg video views | 10198.0 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/13/2026, 4:48:35 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:28:25 AM |