StyleConcept-Store Lauf on Instagram
| Username | @styleconcept_store |
|---|---|
| Audience | 6137 |
| Posts | 2.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.8K |
| Country | Germany |
| City | Lauf |
| Categories | Shopping & retail interior design decorations fashion christmas home decor outdoor decor festive season gifts lifestyle cozy atmosphere |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioEinrichten & Dekorieren! Das ist unsere Stärke!! Aber auch Mode und alle anderen schönen Dinge sind unsere Leidenschaft! |
Instagram Insights
| Followers | 6.1K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 4 |
| IG Media | 2.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 57.9 |
| Avg comments | 1.0 |
| Avg interactions | 58.9 |
| Avg video views | 697.6 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/13/2026, 12:42:46 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:03:45 AM |