Spiegelsaal on Instagram
| Username | @spiegelsaalwarendorf |
|---|---|
| Audience | 977 |
| Posts | 2.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.1K |
| Country | Germany |
| City | Warendorf |
| Categories | Personal blog home decor flowers kitchen lamps coffee interior design yellow flowers blue and yellow buttons art |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioINSPIRATION.SCHÖNES.LEBENSQUALITÄT Sara Funke Im Ort 6, 48231 Warendorf, der -Stadt Germany Posts können Werbung enthalten |
Instagram Insights
| Followers | 977 |
|---|---|
| Following | 950 |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 2.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 11.0 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 11.1 |
| Avg video views | 50.0 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 10:37:05 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:44:09 PM |