Jana Goldbach on Instagram
| Username | @sonnenschein_und_konfettiregen |
|---|---|
| Audience | 166496 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger diy and family life diy family life crafting children activities home decor parenting creativity minimalist shoes kids birthday spring decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioGlück ist, was wir daraus machen Reiselustige Dreifachmama (5,6,8) Auf dem Land zwischen& Kreativverliebt & Lastenradfan Das Leben ist schön |
Instagram Insights
| Followers | 166.5K |
|---|---|
| Following | 394 |
| Highlights | 76 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 1309.8 |
| Avg comments | 65.8 |
| Avg interactions | 1375.5 |
| Avg video views | 32872.6 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/11/2026, 4:23:42 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:31:25 AM |