smow Berlin on Instagram
| Username | @smow.berlin |
|---|---|
| Audience | 4675 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Furniture home decor interior design design berlin home accessories modern design scandinavian design home inspiration lifestyle |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioVom Designklassiker bis zu Wohnaccessoires: Willkommen bei smow in Berlin #smowberlin |
Instagram Insights
| Followers | 4.7K |
|---|---|
| Following | 637 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 15.8 |
| Avg comments | 0.7 |
| Avg interactions | 16.5 |
| Avg video views | 50.0 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 10:58:06 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:35:48 AM |