Schwesterherz on Instagram
| Username | @schwesterherzunna |
|---|---|
| Audience | 1521 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Unna |
| Categories | Local business home decor diy home accessories furniture home improvement interior design decorating home organization lifestyle home inspiration |
| Languages | german |
| Emails | SchwesterherzUnna@web.de |
| Bio | Reveal bioSchäferstr. 45 * 59423 Unna Wohnaccessoires* Möbel* Yellowchair Kreidefarbe*Greengate also on Facebook and Pinterest Email: SchwesterherzUnna@web.de |
Instagram Insights
| Followers | 1.5K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 36 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 27.3 |
| Avg comments | 0.4 |
| Avg interactions | 27.7 |
| Avg video views | 142.3 |
| Engagement rate | 1.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 1:50:28 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 2:36:40 PM |