Steffanie Lange on Instagram
| Username | @schuppen36 |
|---|---|
| Audience | 745 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Cuxhaven |
| Categories | gardening garden design nature home decor handmade products winter gardening garden photography garden inspiration garden maintenance garden planning |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio@schuppen36 IMMER VOLLER IDEEN - WAS DAS LEBEN NOCH SCHÖNER MACHT #𝗱𝗶𝘆 #kitchenstories #kochenmachtglücklich #gardenlove |
Instagram Insights
| Followers | 745 |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 17.5 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 17.6 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 1/24/2026, 8:22:48 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:17:03 PM |