SCHÖN LEBEN Karina on Instagram
| Username | @schoenleben.de |
|---|---|
| Audience | 100710 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog home decor handmade wood design rustic style spring easter religion crafts garden home improvement |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio- ONLINESHOP/ SHOWROOM - EINZIGARTIG-EDEL-LIEBENSWERT - www.schönleben.com |
Instagram Insights
| Followers | 100.7K |
|---|---|
| Following | 513 |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 315.5 |
| Avg comments | 10.1 |
| Avg interactions | 325.6 |
| Avg video views | 212.0 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:34:29 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:49:23 AM |