SCHØNES für dich. on Instagram
| Username | @schoenes.aschaffenburg |
|---|---|
| Audience | 6004 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Aschaffenburg |
| Categories | Shopping & retail interior design design interior home decor gifts summer outdoor living pets fashion accessories sales minimal design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioConcept Store. Interior & andere schøne Dinge. |
Instagram Insights
| Followers | 6.0K |
|---|---|
| Following | 2.8K |
| Highlights | 25 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 231.0 |
| Avg comments | 20.1 |
| Avg interactions | 251.1 |
| Avg video views | 2740.0 |
| Engagement rate | 4.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 2/26/2026, 4:58:33 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:07:55 AM |