SCHÖNER WOHNEN-Farbe on Instagram
| Username | @schoenerwohnenfarbe |
|---|---|
| Audience | 100387 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor diy projects interior design painting home improvement color trends home makeover room decoration home inspiration home renovation |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSchöner wohnen beginnt mit Farbe #schoenerwohnenfarbe #kommwirstreichen |
Instagram Insights
| Followers | 100.4K |
|---|---|
| Following | 209 |
| Highlights | 16 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 448.0 |
| Avg comments | 38.5 |
| Avg interactions | 486.5 |
| Avg video views | 14646.6 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 6:53:54 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:51:47 AM |