Amna on Instagram
| Username | @sansnovazuhause |
|---|---|
| Audience | 262794 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator interior design fashion travel lifestyle home decor photography design architecture blogging influencer |
| Languages | english |
| Emails | sansnova@0360works.com |
| Bio | Reveal bioArchitect & Interior Designer | Hamburg My brand @snovi.world Für Collabs: sansnovazuhause@gmail.com Für Interior Projekte: hello@studiomesic.com |
Instagram Insights
| Followers | 262.8K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 2042.0 |
| Avg comments | 72.3 |
| Avg interactions | 2114.3 |
| Avg video views | 28055.0 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 5:37:47 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:23:13 AM |