Sannesblock on Instagram
| Username | @sannesblock |
|---|---|
| Audience | 16825 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | North Rhine-Westphalia |
| Categories | Blogger beauty skincare makeup health wellness product reviews affiliate marketing lifestyle home decor personal blogging |
| Languages | german |
| Emails | s.daubert@sannes-block.de |
| Bio | Reveal biowww.sannes-block.de Mama von 2 erw. Kids, 1 Hund, 2 Katzen 53 Jahre, aus NRW s.daubert@sannes-block.de Impressum und Datenschutz |
Instagram Insights
| Followers | 16.8K |
|---|---|
| Following | 7.3K |
| Highlights | 21 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 366.9 |
| Avg comments | 13.2 |
| Avg interactions | 380.1 |
| Avg video views | 158.1 |
| Engagement rate | 2.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 10:02:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:04:19 AM |