Sänger GmbH on Instagram
| Username | @sanger_gmbh |
|---|---|
| Audience | 574 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Entrepreneur gifts christmas grilling safety home decor winter innovation cycling handmade ki |
| Languages | german |
Instagram Insights
| Followers | 574 |
|---|---|
| Following | 559 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 1.7 |
| Avg comments | 0.4 |
| Avg interactions | 2.1 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 8:02:10 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 7:08:16 PM |