Sandra Kuhn on Instagram
| Username | @sandrakuhn |
|---|---|
| Audience | 113666 |
| Posts | 3.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.9K |
| Country | Germany |
| Categories | Public figure interior design home decor diy projects lifestyle travel beauty family events technology fashion |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioModeratorin TV & Event. Interieur Designerin. Podcasterin. DIY-lerin Einrichtungsprojekte. Eigentümerin @kuhns_strandhus |
Instagram Insights
| Followers | 113.7K |
|---|---|
| Following | 3.2K |
| Highlights | 32 |
| IG Media | 3.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 522.2 |
| Avg comments | 36.7 |
| Avg interactions | 558.8 |
| Avg video views | 19454.6 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 4/14/2026, 12:58:03 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:43:35 AM |