MatureFantasySam on OnlyFans
| Username | @samanthashaw |
|---|---|
| Audience | 170.3K |
| Posts | 3.3K |
| Videos | 1.6K |
| Images | 3.2K |
| Media | 0 |
| Country | United Kingdom |
| Price | $10.00 |
| Categories | onlyfans |
| Bio | Reveal bioHi, I’m Sam your naughty Mature Next Door Neighbour - You found me - Come on in Daily Posts 1000’s of Explicit XXX Solo, B/G & G/G videos available Pussy/Ass/Tits/Nude/Stockings/Lingerie/Heels all on my wall The Juiciest Pussy EVER! - and I’m a SQUIRTER Sexting & Cock Ratings Fetish friendly Live Shows Games Custom Videos Message me - I can’t wait to get to know you better Why not also check out my All Inclusive No PPV page! (With different content!) https://onlyfans.com/maturedream |