Gen Sadakane on Instagram
| Username | @sadakane_gen |
|---|---|
| Audience | 77192 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Artist photography art design travel technology lifestyle culture advertising creativity berlin |
| Languages | english |
| Bio | Reveal bioRoots in Graffiti. Creative Director & Co Founder of @Fake.Agency, @OPN_ART, Berlin Photo Week, EyeEm & won some Cannes Lions ~ |
Instagram Insights
| Followers | 77.2K |
|---|---|
| Following | 989 |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 2099.8 |
| Avg comments | 37.3 |
| Avg interactions | 2137.1 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 3/15/2026, 8:00:00 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:11:40 AM |