Sabrina Bechlin on Instagram
| Username | @sabrinasmamikram |
|---|---|
| Audience | 81351 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator family life home decor cooking gardening diy parenting recipes home improvement shopping children |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio𝐌𝐚𝐦𝐚³ 𝐂𝐡𝐚𝐨𝐬 𝐢𝐧𝐤𝐥𝐮𝐬𝐢𝐯𝐞 Ausflugstipps & Reisen Familienrezepte Haus, Garten & DIY Projekte sabrina@kiamisumanagement.de |
Instagram Insights
| Followers | 81.4K |
|---|---|
| Following | 627 |
| Highlights | 30 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 634.2 |
| Avg comments | 222.0 |
| Avg interactions | 856.2 |
| Avg video views | 23740.7 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/3/2026, 1:00:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:53:25 AM |