Sabrina Roeder | Daily Outfits | Beauty on Instagram
| Username | @sabrinaroeder |
|---|---|
| Audience | 143163 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator fashion lifestyle home decor advertising style outfits trends shopping cozy looks interior design |
| Languages | german |
| Emails | sabrinaroeder@wi-influencer.de |
| Bio | Reveal bioeverday outfit inspo • beauty • daily life sabrinaroeder@wi-influencer.de Impressum |
Instagram Insights
| Followers | 143.2K |
|---|---|
| Following | 442 |
| Highlights | 25 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 621.0 |
| Avg comments | 177.8 |
| Avg interactions | 798.8 |
| Avg video views | 13812.6 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 5:02:53 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:38:11 AM |