Sabine Bull on Instagram
| Username | @sabinevillajosefina |
|---|---|
| Audience | 55808 |
| Posts | 2.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.8K |
| Country | Germany |
| City | Augsburg |
| Categories | Digital creator home decor diy scandinavian design lifestyle fashion gardening home organization interior design photography personal blogging |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSabse * Mama von++ Hier findet ihr * tägliche Morgenstory * Wohnideen * Healthy Living * Reihenhausliebe #wohnsonntag #augsburg |
Instagram Insights
| Followers | 55.8K |
|---|---|
| Following | 1.0K |
| Highlights | 79 |
| IG Media | 2.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 902.8 |
| Avg comments | 32.6 |
| Avg interactions | 935.3 |
| Avg video views | 6187.0 |
| Engagement rate | 1.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 5:51:38 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:11:11 AM |