Ludwig Rudnick GmbH &Co Kg. on Instagram
| Username | @rudnick_mode_wohnen |
|---|---|
| Audience | 5368 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Aurich |
| Categories | Shopping & retail fashion interior home decor furniture lifestyle summer trends inspiration shopping events ostfriesland |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioRudnick Mode · Baby · Möbel · Küchen Fashion Möbel und Küchen Interior ️Haushaltswaren |
Instagram Insights
| Followers | 5.4K |
|---|---|
| Following | 232 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 51.4 |
| Avg comments | 1.4 |
| Avg interactions | 52.8 |
| Avg video views | 2512.1 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:22:53 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:17:16 AM |